LG UltraGear G6 34G630A-B 34 in Gaming Monitor VA WQHD 34G630A-B.AEKQ
Product Code:
LR59777
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | Curved VA Monitor |
| Weight | 5.3kg |
| Dimensions | 808x107.11x363.92mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Height Adjustable | 120mm |
| Resolution | 3440x1440 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Full HD | WQHD |
| Dimensions with Stand | 808x235x392.47-512.47mm |
| USB Port | Yes |
×