LG UltraGear G8 27G810A-B 27 inch Monitor IPS 4K UHD 27G810A-B.AEK
Product Code:
LR60424
Pack Of
1
| Manufacturer | LG Electronics |
| Brand | LG |
| Colour | Black |
| Form | IPS Monitor |
| Weight | 4.9kg |
| Dimensions | 613.5x51.3x371.6mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 130mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Full HD | UHD |
| Dimensions with Stand | 613.5x220x404.5-534.5mm |
| USB Port | Yes |
×