Samsung Odyssey G30D 27 inch Gaming Monitor Full HD LS27DG302EUXXU
Product Code:
SAM54171
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 2.9kg |
| Dimensions | 618.2x376.9x92.4mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 120mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 618.2x520.6x234.2mm |
×