Samsung Odyssey G30D 24 inch Gaming Monitor Full HD LS24DG302EUXXU
Product Code:
SAM54175
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 2.4kg |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 544x92x333.3mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | 120mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 544x234.2x498.7mm |
×