Samsung Odyssey G30D 32 inch Gaming Monitor Full HD LS32DG302EUXXU
Product Code:
SAM54182
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 3.9kg |
| Dimensions (WxDxH) | 719.2x93.7x434.8mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | FHD |
| Dimensions with Stand | 719.2x248.8x597.4mm |
×