Samsung Essential S3 24 inch Monitor VA Full HD LS24D310EAUXXU
Product Code:
SAM83002
Pack Of
1
| Manufacturer | Samsung |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | VA Monitor |
| Weight | 2.5kg |
| Dimensions | 550.6x43.8x331mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Height Adjustable | No |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | Yes |
| Dimensions with Stand | 550.6x186.9x405.8mm |
×