Toshiba VIDAA 24 inch TV HD/Full HD 24WV2553DB
Product Code:
TE34396
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Size | 24in |
| Dimensions | 553x63x333mm |
| Resolution | 1366x768 |
| Built In Speakers | 2x 2.5w |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | FHD |
| Dimensions with Stand | 553x164x367mm |
×