Toshiba VIDAA 40 inch TV HD/Full HD 40LV2553DB
Product Code:
TE34399
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Size | 40in |
| Dimensions | 902x87x517mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 8w |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | FHD |
| Dimensions with Stand | 902x173x559mm |
×