SureFire Bora Gaming Laptop Cooling Pad Red 48819
Product Code:
I-SUF48819
Pack Of
1
| Manufacturer | Verbatim |
| Brand | SureFire |
| Colour | Red |
| Colour | Red |
| Form | Notebook/Laptop Stand |
| Weight | 745g |
| Dimensions | 408x287x29mm |
| Monitor/Notebook Size | 17in Notebook |
| Power Source | USB |
| Adjustable | Yes |
×