SureFire Gator Eye Gaming Speakers Red 48820
Product Code:
I-SUF48820
Pack Of
1
| Manufacturer | Verbatim |
| Brand | SureFire |
| Colour | Black |
| Colour | Red |
| Form | Desktop Speaker |
| Weight | 632g |
| Dimensions | 122x100x105.7mm |
| Power | USB Powered |
| Connection | 3.5mm Jack |
| Power Source | USB |
| Output | 5 watt |
| Number Of Speakers | 2 |
×