TP-Link Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera Advanced Night Vision TAPO C210
Product Code:
I-TP68275
Pack Of
1
| Manufacturer | TP-Link |
| Brand | TP Link |
| Colour | White |
| Dimensions | 86.6x85x117.7mm |
| Power | Mains Powered |
| Connection | Wi-Fi 2.4GHz |
| Suitable For | Indoor Use |
| Resolution | 3MP Ultra-High Definition |
| Range | 9m Night Vision |
| Connectivity | Wireless |
| Night Function | Yes |
| Viewing Angle | 360 Degree View |
×