Poly EncorePro 515 USB-A Mono Headset 783R1AA
Product Code:
I-PY63288
Pack Of
1
| Manufacturer | HP Poly |
| Brand | Poly |
| Colour | Black |
| Form | On Ear Headset |
| Width | 111 mm |
| Weight | 55 g |
| Warranty | 2 Year Limited Warranty |
| Style | Single Sided |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB-A |
| Cable Length | 2.085m |
| Cable Length | 2.085m |
| Function | PC Headset |
| Microphone | Yes |
| Stereo | No |
| Product Colour | Black |
| Recommended Usage | CallsMusic |
| Height | 67 mm |
| Depth | 149 mm |
| Volume Control | Button |
×