Fellowes Lotus LT Sit/Stand Workstation Black 8215001
Product Code:
BB75352
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | Black |
| Form | Workstation Stand |
| Weight | 14.74kg |
| Dimensions | 914x609x19.1mm |
| Warranty | 3 Year Limited |
| Maximum Load | 17kg |
| Attachment | Sits on Desk |
| Adjustable | Yes |
| Biodegradable | No |
| Height Range | 2.8 - 39.4cm |
×