Leitz Ergo Small Foldable Sit Standing Desk 65880001
Product Code:
LZ14305
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | Leitz |
| Colour | White |
| Size | Other Sizes |
| Material | Wood/Metal |
| Weight | 8.0kg |
| Dimensions | 460x650x740mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Standards | German TÜV and GS certified according to PPP 51962A |
| Style | Sit Stand Desks |
| Frame Colour | White |
| Leg Type | Cantilever |
×