TP-Link Mobile Hotspot 4G LTE Advanced 300Mbps V2 M7450
Product Code:
I-TP08183
Pack Of
1
| Manufacturer | TP-Link |
| Brand | TP Link |
| Colour | Black |
| Dimensions (WxDxH) | 112x66x16mm |
| Wired/Wireless | Wireless |
| Number of Ports | 1 micro SIM 1 micro SD card slot |
| Data Rates | 300 Mbps 2.4 GHz 867 Mbps 5 GHz |
| Protocol | IEEE 802.11n/a/ac 5GHz IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Dual Band | 2.4GHz / 5GHz |
| External Antennas | No (Internal Antennas) |
×