Dell UD22 Universal Docking Station USB-C 3.2 Gen 2 Black DELL-UD22
Product Code:
I-DEL71884
Pack Of
1
| Manufacturer | Dell |
| Brand | Dell |
| Colour | Black |
| Weight | 416g |
| Dimensions | 76x166x32mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| For Use With | USB-C Laptops |
| Power | AC Adapter |
| Cable Length | 800mm |
| Number of Ports | 10 Ports |
| USB Speed | USB 3.1 |
| Connections | 2 x 20 pin DisplayPort (1.4) 1 x display/video - HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort 1 x USB 3.2 |
×