Fellowes Power Spot With 1 X Power Socket 230V + 1 Usb C 30W White
Product Code:
BB80675
Pack Of
1
| Manufacturer | Fellowes |
| Brand | Fellowes |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Weight | 450g |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 115x92x90mm |
| Cable Length | 2m |
| Component Type | Power Module/Cables |
×