Deflecto SteriTouch Desk Tidy Black CP083STBLK
Product Code:
I-DF08301
Pack Of
1
| Manufacturer | Deflecto Europe |
| Brand | Deflecto |
| Colour | Black |
| Material | SteriTouch |
| Form | Pen/Pencil Pot |
| Weight | 150g |
| Warranty | 12 Month Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 152x120x93mm |
| Style | 4 Compartment |
| Material Thickness | 2.2mm |
×