Durable VARICOLOR Desktop Organiser 5 Drawer Colour Coded Modular Storage A4+ 762527
Product Code:
DB99326
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Multicolour |
| Material | Plastic |
| Weight | 4.88kg |
| Dimensions | 280x356x292mm |
| Warranty | 5 Year Guarantee |
| Dimensions (WxDxH) | 280x356x292mm |
| Paper Size | A4+ |
| Stackable | Yes |
| Lockable | No |
| Number Of Drawers | 5 Drawer Set |
| Drawer Set Colour | White/Multicolour |
| Biodegradable | No |
| Includes | 1x VARICOLOR Draw box 4x Anti-slip adhesive feet 5x Clear removable labelling windows 5x Perforat |
×