Scotch Desktop Tape Dispenser Black C38
Product Code:
3M66104
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Scotch |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Form | Desk Dispensers |
| Dimensions | 67.3x161.7x68mm |
| Tape Width | 19mm Tapes |
| Core Size | Small Core |
| Tape Length | 33m |
| Biodegradable | No |
×