5 Star C4 Window Envelope Peel and Seal 25mm Gusset 120gsm 324x229x25mm White (Pack of 125) 930183
Product Code:
FS930183
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Size | C4 |
| Closure | Peel & Seal |
| Grammage | 120gsm |
| Dimensions | 324x229x25mm |
| Gusset | 25mm Gusset |
| Envelope Grade | Heavy Weight |
| Window Position | 213mm Up 25mm From Left |
| Window Size | 45x100mm |
×