5 Star C5 Window Pocket Envelope Self Seal 90gsm 229x162mm White (Pack of 500) M90017
Product Code:
FSM90017
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Size | C5 |
| Closure | Peel & Seal |
| Grammage | 90gsm |
| Dimensions | 229x162mm |
| Gusset | No Gusset |
| Envelope Grade | Medium Weight |
| Window Position | 25mm Up 62mm From Left |
| Window Size | 100x40mm |
| Flap Position | Short Edge |
×