5 Star DL Window Wallet Envelope Self Seal 80gsm 220x110mm White (Pack of 1000) M90025
Product Code:
FSM90025
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Size | DL |
| Closure | Self Seal |
| Grammage | 80gsm |
| Dimensions | 110x220mm |
| Gusset | No Gusset |
| Envelope Grade | Light Weight |
| Window Position | 18mm Up 19mm From Left |
| Window Size | 35x90mm |
| Flap Position | Long Edge |
| Envelope Colour | White |
×