Q-Connect DL Envelopes Wallet Window Peel and Seal 100gsm White (Pack of 500) KF03000
Product Code:
KF03000
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Q-Connect |
| Colour | White |
| Size | DL |
| Material | Paper |
| Eco-Aware | Yes |
| Closure | Peel & Seal |
| Grammage | 100gsm |
| Grade | Medium Weight |
| Dimensions | 110x220mm |
| Gusset | No Gusset |
| Environment Support | 100% Recyclable |
| Envelope Grade | Medium Weight |
| Window Position | 18mm Up 19mm From Left |
| Window Size | 35x89mm |
| Flap Position | Long Edge |
| Biodegradable | No |
×