Durable ORDOFIX Self Adhesive Spine Label 60x390mm Assorted (Pack of 10) 8090/00
Product Code:
I-DB84605
Pack Of
10
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Assorted |
| Material | Plastic |
| Material | PVC |
| Form | Spine Label |
| Adhesive Type | Permanent |
| Weight | 95.15g |
| For Laser Printers | Yes |
| Label Size | 60x390mm |
| Dimensions | 8.5x165x240mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Pre-Printed | No |
| Label Colour | Assorted |
| Label Holder | Yes |
×