Avior Executive Cupboard 1005x404x800mm Nova Oak KF821977
Product Code:
KF821977
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Avior |
| Colour | Oak |
| Size | Low |
| Material | Wood |
| Width | 1005mm |
| Weight | 47kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Standards | BS:527-2-2002 / BS:12521:2009 |
| Door Colour | Nova Oak |
| Dimensions (WxDxH) | 1005x404x800mm |
| Style | 2 Door |
| Lockable | Yes |
| Number Of Shelves | 1 |
| Biodegradable | No |
| Height | 800mm |
| Made To Order | No |
| Depth | 404mm |
×