Jemini 2 Door Storage Cupboard Metal 950x420x1960mm Grey KF08503
Product Code:
I-KF08503
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Jemini |
| Colour | Grey |
| Size | Tall |
| Material | Steel |
| Width | 914mm |
| Dimensions | 914x400x1950mm |
| Door Colour | Grey |
| Style | 2 Door |
| Lockable | Yes |
| Number Of Shelves | 4 |
| Height | 1950mm |
| Depth | 400mm |
×