Jemini Steel Janitorial Cleaning Cupboard 800x1800mm Silver KF70110
Product Code:
I-KF70110
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Jemini |
| Colour | Silver |
| Size | Tall |
| Material | Steel |
| Width | 800mm |
| Door Colour | Silver |
| Dimensions (WxDxH) | 800x383x1800mm |
| Style | 2 Door |
| Lockable | Yes |
| Number Of Shelves | 3 Shelves |
| Height | 1800mm |
| Depth | 383mm |
| Adjustable Height Shelves | Yes |
×