Bisley Rollout Drawer 920x440x110mm Black RODWR4-45
Product Code:
BY38928
Pack Of
1
| Manufacturer | Bisley |
| Brand | Bisley |
| Colour | Black |
| Material | Steel |
| Form | Rollout Drawer |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Contains 56% Recycled Material |
| Weight | 8.3kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| For Use With | Essentials 1000mm Wide Tambours & Essentials 914mm Wide Cupboards |
| Standards | BSEN 14073 Parts 2 and 3 BSEN 14074 |
| Dimensions (WxDxH) | 821x406x112mm |
| Biodegradable | No |
×