One Compartment Quarto Locker 300x450x511mm Dark Grey Door MC00081
Product Code:
MC00081
Pack Of
1
| Brand | Unbranded |
| Colour | Dark Grey/Grey |
| Material | Steel |
| Form | 1 Door Locker |
| Width | 300mm |
| Finish | Matt |
| Dimensions | 511x300x450mm |
| Standards | BS4680 1996 |
| Lock | Key Lock Fitted |
| Number of Doors | 1 Door |
| Door Colour | Dark Grey |
| Dimensions (WxDxH) | 300x450x511mm |
| Lockable | Yes |
| Frame Colour | Grey |
| Biodegradable | No |
| Height | 511mm |
| Depth | 450mm |
| Antimicrobial Protection | Antimicrobial Paint Finish |
×