One Compartment Cube Locker 380x380x380mm Red Door MC00095
Product Code:
MC00095
Pack Of
1
| Brand | Unbranded |
| Colour | Red |
| Material | Steel |
| Form | 1 Door Locker |
| Width | 380mm |
| Finish | Matt |
| Dimensions | 380x380x380mm |
| Standards | BS4680 1996 |
| Lock | Key Lock Fitted |
| Number of Doors | 1 Door |
| Door Colour | Red |
| Dimensions (WxDxH) | 380x380x380mm |
| Lockable | Yes |
| Frame Colour | Grey |
| Biodegradable | No |
| Height | 380mm |
| Depth | 380mm |
| Antimicrobial Protection | Antimicrobial Paint Finish |
×