Avior Bow Fronted Executive Desk 2000x900x750mm Dark Walnut KF821540
Product Code:
I-KF821540
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Avior |
| Colour | Walnut |
| Size | 2000mm |
| Material | MFC |
| Weight | 66.8kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Standards | BS:527-2-2002 / BS:12521:2009 |
| Dimensions (WxDxH) | 2000x900x750mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | Dark Walnut |
| Leg Type | Panel End |
| Weight Capacity | 50 |
| Cable Port | Yes |
| Made To Order | No |
×