Polaris Rectangular Double Upright Cantilever Desk 1400x600x730mm Arctic White/White KF882353
Product Code:
KF882353
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Polaris |
| Colour | White |
| Size | 1400mm |
| Dimensions (WxDxH) | 1400x600x730mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | White |
| Frame Colour | Arctic White |
| Leg Type | Double Upright Cantilever |
| Cable Port | Yes |
| Depth | 600mm |
×