Polaris Rectangular Double Upright Cantilever Desk 1200x800x730mm Alaskan Grey Oak/Silver KF882363
Product Code:
KF882363
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Polaris |
| Colour | Grey Oak |
| Size | 1200mm |
| Dimensions (WxDxH) | 1200x800x730mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Colour | Silver |
| Leg Type | Double Upright Cantilever |
| Cable Port | Yes |
| Depth | 800mm |
×