Polaris Rectangular Double Upright Cantilever Desk 1600x600x730mm Arctic White/Silver KF822360
Product Code:
KF822360
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Polaris |
| Colour | White |
| Size | 1600mm |
| Dimensions (WxDxH) | 1600x600x730mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Colour | Silver |
| Leg Type | Double Upright Cantilever |
| Cable Port | Yes |
| Depth | 600mm |
| Top Thickness | 25 |
×