Serrion Desk High Pedestal 600 Ferrera Oak KF74111
Product Code:
I-KF74111
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Serrion |
| Colour | Oak |
| Material | MFC |
| Material | Wood |
| Width | 434mm |
| Weight | 20kg |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Standards | BS:527-2-2002 / BS:12521:2009 |
| Dimensions (WxDxH) | 434x600x730mm |
| Style | Free Standing |
| Lockable | Yes |
| Number Of Drawers | 3 Drawer |
| Height | Desk High Pedestal |
×