Jemini Rectangular Double Upright Cantilever Desk 1600x600mm Maple/Black KF820109
Product Code:
I-KF820109
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Jemini |
| Colour | Maple |
| Size | 1600mm |
| Dimensions | 1600x600x730mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | Black |
| Frame Colour | Black |
| Leg Type | Cantilever |
| Cable Port | Yes |
| Depth | 600mm |
| Top Thickness | 25 |
×