Polaris Rectangular Single Upright Cantilever Desk 1600x800x730mm Alaskan Grey Oak/White KF822010
Product Code:
I-KF822010
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Polaris |
| Colour | Grey Oak |
| Size | 1600mm |
| Dimensions (WxDxH) | 1600x800x730mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Frame Colour | White |
| Frame Colour | White |
| Leg Type | Single Upright Cantilever |
| Cable Port | Yes |
| Depth | 800mm |
| Top Thickness | 25 |
×