Titan Junior Wobble Stool Royal Blue KF70390
Product Code:
KF70390
Pack Of
1
| Manufacturer | Titan |
| Brand | Titan |
| Colour | Red |
| Size | S |
| Form | Stool |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 300x300x380mm |
| Seat Height | 380mm |
| Recommended Weight Limit | 97kg |
| Chair Colour | Red |
| Recommended Usage | 5 Hours |
| Age Range | Junior |
×