Titan Crush Bent Frame Table 1200x600x640mm Grey KF70443
Product Code:
KF70443
Pack Of
1
| Manufacturer | Titan |
| Brand | Titan |
| Colour | Grey |
| Size | 1200mm |
| Material | MDF/Steel |
| Shape | Rectangular Table |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 1200x600x640mm |
| Leg Type | 4 Leg |
| Height | 640mm |
| Top Material | MDF |
| Leg Colour | Grey |
×