Titan Fully Welded Frame Table 1100x550x530mm Beech/Grey KF70489
Product Code:
KF70489
Pack Of
1
| Manufacturer | Titan |
| Brand | Titan |
| Colour | Beech |
| Size | 1100mm |
| Material | MDF/Steel |
| Shape | Rectangular Table |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 1100x550x530mm |
| Leg Type | 4 Leg |
| Height | 530mm |
| Top Material | MDF |
| Leg Colour | Grey |
×