Titan Fully Welded Frame Table 1100x550x460mm Blue/Black KF70484
Product Code:
I-KF70484
Pack Of
1
| Manufacturer | Titan |
| Brand | Titan |
| Colour | Blue |
| Size | 1100mm |
| Material | MDF/Steel |
| Shape | Rectangular Table |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 1100x550x460mm |
| Leg Type | 4 Leg |
| Height | 460mm |
| Top Material | MDF |
| Leg Colour | Black |
×