Bisley 3 Drawer Home Filing Cabinet A4 413x400x672mm Black PFA3-93
Product Code:
I-BY60318
Pack Of
1
| Manufacturer | Bisley |
| Brand | Bisley |
| Colour | Black |
| Size | 3 Drawer |
| Material | Steel |
| Material | Steel |
| Form | 3 Drawer Upright |
| Weight | 15.5kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 413x400x672mm |
| Anti-Tilt Mechanism | Yes |
| File Size | A4 |
| Lockable | Yes |
| Number Of Drawers | 3 |
| Handles | Flush Front |
| Load Capacity | 15kg Per Drawer |
×