Bisley 3 Multidrawer Cabinet A4 279x380x325mm Grey H123NL-073
Product Code:
I-BY60834
Pack Of
1
| Manufacturer | Bisley |
| Brand | Bisley |
| Colour | Grey |
| Material | Steel |
| Material | Steel |
| Form | 3 Drawer |
| Eco-Aware | Yes |
| Width | 279mm |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Environment Support | FISP Certified Manufacturer |
| Dimensions (WxDxH) | 279x380x325mm |
| Lockable | No |
| Number Of Drawers | 3 |
| Height | 325mm |
| Drawer Depth | 375mm |
| Depth | 380mm |
×