Astin Desk Mounted Screen 1190x27x390mm Royal Blue KF70002
Product Code:
KF70002
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Astin |
| Colour | Blue |
| Size | 1200mm |
| Material | Fabric |
| Width | 1190mm |
| Shape | Rectangular |
| For Use With | 1200mm Desks |
| Dimensions (WxDxH) | 1190x27x390mm |
| Style | Straight Top |
| Frame Colour | White |
| Height | 390mm |
| Depth | 27mm |
×