ARCHYI Desk Sculpo Dark Grey 100x40cm SPD720203372
Product Code:
BQ12881
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Archyi |
| Colour | Grey |
| Size | 1000mm |
| Material | Fabric |
| Width | 1000mm |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 1005x60x605mm |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| For Use With | 1000mm Desks |
| Style | Sound Baffle |
| Height | 400mm |
| Depth | 50mm |
×