ARCHYI Desk Sculpo with Metal Clamps Dark Grey 140x40cm SPD740207372
Product Code:
BQ12872
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Archyi |
| Colour | Grey |
| Size | 1400mm |
| Material | Fabric |
| Width | 1400mm |
| Weight | 2kg |
| Dimensions | 1440x95x995mm |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| For Use With | 1400mm Desks |
| Style | Sound Baffle |
| Height | 400mm |
| Depth | 33mm |
×