5 Star Desk Mounted PET Screen 1190x400mm Blue KF70119
Product Code:
KF70119
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Serrion |
| Colour | Blue |
| Size | 1200mm |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Made from Recycled Materials |
| Width | 1190mm |
| Warranty | 10 Year Guarantee |
| For Use With | 1200mm Desks |
| Style | Straight Top |
| Height | 400mm |
×