5 Star Floorstanding PET Screen 1200x1400mm Green KF70138
Product Code:
KF70138
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Serrion |
| Colour | Green |
| Size | 1200mm |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Made from Recycled Materials |
| Width | 1200mm |
| Warranty | 10 Year Guarantee |
| Style | Fully Upholstered |
| Height | 1400mm |
×