5 Star Modara Oval Wooden Boardroom Table 1800x730mm White KF800287
Product Code:
KF800287
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Serrion |
| Colour | White |
| Size | 1800mm |
| Material | Wood |
| Shape | Oval Table |
| Dimensions (WxDxH) | 1800x1000x730mm |
| Leg Type | Panel Leg |
| Height | 730mm |
| Depth | 1000mm |
×